Mustamäe soojusavarii on likvideeritud ({{commentsTotal}})

Foto: Postimees/Scanpix

Tallinna Küte likvideeris Mustamäe soojusavarii täna kella 22-ks.

Kella ühe paiku päeval lülitusid Mustamäel asuvad katlamajad suure rõhulanguse tõttu välja ning Tallinna Küte asus lekkekohta otsima, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Õhtuks said sadakond maja sooja vee ja kütte tagasi, kuid avariipiirkonnas käisid veel katkise magistraaltoru vahetustööd ning 51 maja Siili, Sõpruse, Tondi ja Nõmme tee kandis jäid ilma soojata.

Kella 22-ks sai avarii likvideeritud ning soojavarustus kõigile taastatud. Tallinna Küte hindas seekordset avariid klientide rohkust arvestades üsna suureks.

"Selliseid magistraaltoru avariisid ei juhtu nüüd väga tihti, sellise mastaabiga mitte tihedamalt kui üks-kaks korda aastas. Antud juhul on meil tegemist võidujooksuga ajaga, sest selle lekkekoha leidmine võttis meil tavapärasest rohkem aega ja see on tarbijate jaoks tinginud pikema katkestuse kui tavaliselt," ütles Tallinna Kütte tehnikadirektor Janek Trumsi.

Trumsi kinnitas varem õhtul, et lekkekoht on täpselt suure magistraali all, mis teeb remondi eriti keerukaks. "Hetkel on remont töös ja lahendused olemas. Me püüame ka tagada liikluse Sõpruse puiesteel," lisas ta.

Abilinnapea Kalle Klandorfi kinnitusel jälgis Tallinna kriisireguleerimismeeskond olukorda ning oli vajadusel valmis rakendama lisameetmed.

Toimetaja: Sven Randlaid, Liis VelskerHea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: