Liiklusreguleerijate koolitus võib Sauel liiklust häirida ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Autor/allikas: ERR

Täna hommikul võib Sauel liiklust häirida liiklusreguleerijate koolitus, mis kestab keskpäevani.

Harju maakonnas Tallinna ringtee 32. kilomeetril Sauel Tõkke tänava ristmikul on seoses liiklusreguleerijate koolitusega kell 8.30-12 liiklus häiritud.

Teetööde tõttu on muudetakse liikluskorraldust

Harju maakonnas Tallinna-Paldiski maantee Paldiski-Kloogaranna remondilõigul tehakse kuni 30. maini teetöid. Töötsoonis on kiirus piiratud kuni 30km/h ja üks sõidurada suletud. Liiklust korraldatakse fooride- ja reguleerijatega, ligikaudne ooteaeg on viis minutit.

Tartu maakonnas Tallinna-Tartu-Võru-Luhamaa maanteel Reola ristmikul jätkuvad reedeni asfalteerimistööd. Tööde tsoonis on üks sõidurada suletud, liiklust reguleeritakse ning ligikaudne ooteaeg on viis minutit.

Tänasest kuni 22. juunini asfalteeritakse Harju maakonnas Tänassilma-Laagri maanteel sõiduteega külgnevaid kergliiklusteid. Tööde tsoonis on kiirus piiratud, vajadusel on üks sõidusuund suletud. Ligikaudne ooteaeg tavaliikluse korral on viis minutit ja tipptunnil 10 minutit.

Harju maakonnas Tallinna-Pärnu-Ikla maantee 18. kilomeetril Kanamal vahetatakse kell 10-14 valgusteid ning Pärnu suunal on üks sõidurada suletud.

Sildade hooldetöid tehakse Harju ja Järva maakonnas Tallinna-Tartu-Võru-Luhamaa maanteel Ardus, Köstriaugul, Ussisool, Kükital ja Põhjakal.

Soodsate ilmaolude korral toimuvad teekatte parandustööd Pärnu maakonnas Pärnu-Rakvere-Sõmeru maanteel Kiisa-Kuiaru lõigul, Lääne-Viru maakonnas Rakvere-Jõepere maanteel Rakvere-Lepna lõigul, Saksi-Porkuni maanteel Kadapiku-Porkuni lõigul, Moe-Nõmmküla maanteel Nõmmkülas ning Väike-Maarja–Simuna maantee 1. kilomeetril Väike-Maarjas ja Müüriku-Avispea lõigul. Tööd on liikuva iseloomuga.

Seoses Vaskna järve jooksuga on kell 19-20.30 piiratud kiirust Võru maakonnas Kose-Käbli maanteel Plaksil.

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: