Teetööde tõttu muutub mitmel pool liikluskorraldus ({{commentsTotal}})

Autor/allikas: Postimees/Scanpix

Seoses mitmel pool üle Eesti toimuvate teetöödega muudetakse tavapärast liikluskorraldust.

Täna pärastlõunal suletakse liiklusele Harju maakonnas Jägala-Käravete maantee 2. kilomeetril Jägalas Kohtlase sild, mis jääb suletuks juuli lõpuni. Liiklus suunatakse ajutisele ümbersõiduteele, mis asub vahetult silla kõrval.

Harju maakonnas Kose-Jägala maanteel Alavere ja Pikva vahel freesitakse teekatet. Üks sõidusuund on suletud ja liiklust reguleeritakse fooridega. Ligikaudne ooteaeg on viis minutit.

Freesimistöid tehakse ka Järva maakonnas Pärnu-Rakvere-Sõmeru maanteel Viisu–Roosna-Alliku lõigul. Tööde tsoonis on üks sõidurada suletud, liiklust reguleeritakse fooridega ning ligikaudne ooteaeg on kuni 10 minutit.

Teekatet parandatakse Jõgeva maakonnas Jõhvi-Tartu-Valga maanteel Mustvee ja Kääpa vahel ja Jõgeva-Mustvee maanteel Laiusevälja ja Torma vahel.

Lääne maakonnas Risti-Virtsu-Kuivastu-Kuressaare maanteel Tuudi asulas piiratakse kella 11-14 kiirust elektriliinide ehituseks.

Teepiirdeid paigaldatakse Tallinna-Pärnu-Ikla maanteel Rapla maakonnas Varbolas, Konuveres ning Päärdu ja Manni vahel. Tööde tsoonis on kiirus piiratud.

Hea ilma korral tehakse pindamistöid Harju maakonnas Kuusalu-Leesi maantee esimesel kaheksal kilomeetril Kuusalust Tsitreni. Teel on lahtist killustikku, soovituslik kiirus 50 km/h ja Lääne maakonnas Vaisi-Kuijõe maantee viimasel viiel kilomeetril. Kiiruspiirang 30 km/h kehtib orienteeruvalt neli päeva.

Asfalteerimistöödeks suletakse homsest kuni 13. maini liiklusele Viljandi maakonnas Viljandi-Heimtali maantee Heimtalis. Ümbersõit on korraldatud Tobra tee kaudu, teekond pikeneb kuus kilomeetrit.

Toimetaja: Marek KuulHea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: