Asjatundjast ERR-i nõukogu liikmeks saab Pruulmann-Vengerfeldt ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Pille Pruulmann-Vengerfeldt.
Pille Pruulmann-Vengerfeldt.

Riigikogu kultuurikomisjon nimetas täna Pille Pruulmann-Vengerfeldti valdkonna tunnustatud asjatundjast ERR-i nõukogu liikme kandidaadiks.

PhD Pille Pruulmann-Vengerfeldt on Tartu Ülikooli meedia ja kommunikatsiooni rahvusvaheliselt tunnustatud erialaspetsialist.

Asjatundjast ERR-i nõukogu liikme määramise vajadus tekkis sellest, et seni asjatundjana ERR-i nõukokku kuulunud Krista Aru astus tagasi seoses tema valimisega riigikokku.

ERR-i nõukokku kuulub üks parlamendisaadik igast riigikogu fraktsioonist ning neli asjatundjat rahvusringhäälingu tegevusvaldkonna tunnustatud asjatundjate hulgast, kelle volitused kestavad viis aastat.

Rahvusringhäälingu nõukogu liikme kandidaadid igast riigikogu fraktsioonist on Krista Aru, Martin Helme, Kalle Muuli, Heidy Purga, Mihkel Raud ja Priit Toobal.

Riigikogu täiskogu kinnitab nõukogu liikmed maikuu jooksul.

Rahvusringhäälingu nõukogu on ERR-i kõrgeim juhtimisorgan. Nõukogu planeerib ERR-i tegevust, korraldab ERR-i juhtimist ja teostab järelevalvet juhatuse tegevuse üle. Nõukogu esitab riigikogu kultuurikomisjonile kirjaliku ja suulise aruande oma tegevusest üks kord aastas.

Toimetaja: Priit Luts

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: