Teetööde tõttu muudeti mitmel pool liikluskorraldus ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Autor/allikas: Postimees/Scanpix

Täna jätkuvate teetööde tõttu on mitmel pool üle Eesti muudetud tavapärast liikluskorraldust.

Tallinna-Narva maantee kolmel remondilõigul Valgejõe–Läsna, Kodasoo–Kiiu ja Vahastu–Kemba toimub liiklus 1+1 sõidurajaga Narva suunal. Ümberpõigetel ja töötsoonis on kehtestatud kiiruspiiranguid.

Tallinna-Pärnu-Ikla maanteel Jädivere ja Kodesmaa vahelisel teelõigul eemaldatakse kuni 15. maini teekattemärgistust. 18. maist algab lõigul teekatte remont ja liiklust reguleeritakse.

Sademeteta ilma korral parandatakse nädala lõpuni teekatet Tartu maakonnas Jõhvi-Tartu–Valga maanteel Aovere–Vahi lõigul ning Tartu-Viljandi-Kilingi-Nõmme maanteel Rõhu–Puhja lõigul. Töö on liikuv ja piirangud kehtivad tööde tsoonis.

22. maini jätkuvad sobiva ilmaga asfalteerimistööd Harju maakonnas Tallinna-Rapla-Türi maanteel Tagadist Rapla maakonna piirini. Liiklust reguleeritakse ja ooteaeg on umbes viis minutit.

Teekatet parandatakse Rapla maakonnas Kose-Purila maanteel Atlas, Kaiu–Vahastu teel Kaiu ja Vana-Kaiu lõigul, Juuru teel ning Võru maakonnas Võru-Mõniste-Valga maanteel Meegomäel ja Muuga-Hänike teel Muugal. Töö on liikuv ja piirang kehtib töötsoonis.

Sobiva ilmaga pinnatakse teekatet Lääne maakonnas Hanila-Hõbesalu tee esimesel kümnel kilomeetril. Kiiruspiirang 30 km/h kehtib orienteeruvalt neli päeva.

15.-16. maini on truubi ehitustöödeks suletud Järva maakonnas Pärnu-Rakvere-Sõmeru maanteel Roosna-Alliku–Ahula remondilõigu 116. kilomeeter. Ümbersõit toimub Kaalepi asula kaudu ja teekond pikeneb 500 meetrit.

Toimetaja: Marek Kuul

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: