Kevadüritused muutsid liikluskorraldust ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Autor/allikas: ERR

Täna on seoses mitmete kevadüritustega muudetud tavapärast liikluskorraldust.

Türi lillelaada tõttu on kell 6-15 muudetud liikluskorraldust Järva maakonnas Tallinna-Rapla-Türi maanteel kilomeetritel 95,5-96,5.

Harju maakonnas toimuva Kuusalu rattamaratoni ajal kell 12-17 on liiklus häiritud Kuusalu ja Anija valla teedel. Võistlejate kolonnist ei ole autoga liiklejatel võimalik mööda sõita ning liiklust reguleeritakse.

Võru maakonna teedel jätkub täna rattaretk ning seetõttu on kell 10-16 kehtestatud kiiruspiiranguid ning vajadusel liiklust reguleeritakse Tallinna-Tartu-Võru-Luhamaa maanteel Vastseliinas kilomeetritel 275-277 ja Illil 281. kilomeetril.

Tartu maakonnas Jõhvi-Tartu-Valga maantee kilomeetritel 113-115 Igavere-Kobratu remondilõigul tehakse täna teekatte freesimistöid ning umbes 300 meetri pikkuses töötsoonis liiklust reguleeritakse ning orienteeruv ooteaeg on kuni 10 minutit.

Täna kell 18 alustatakse Tallinna-Narva maanteel Nehatul Pirita jõe ajutistelt sildadelt liikluse ümbersuunamist uuele sillale. Pärast ümbersuunamist toimub 2+2 sõiduradadega liiklus Pirita jõe uuel sillal. Seoses liikluse siirdumisega uuele teelõigule muutub ka Tallinna-Narva suuna bussipeatuse „Pirita jõgi“ asukoht.

Homsest kuni 1. juulini on remondiks suletud Viljandi maakonnas Kärstna-Raassilla tee 9. kilomeetril asuv Viidiku sild. Ümbersõit toimub Tinnikuru–Mustla–Vilimeeste kaudu ja teekond pikeneb kaheksa kilomeetri võrra. Jalakäijatele võimaldatakse ülepääs.

Esmaspäeval on teetruubi ehitustöödeks suletud Järva maakonnas Kaalepi–Lehtmetsa tee ning ümbersõit toimub Pärnu-Rakvere-Sõmeru maantee (Seidla) kaudu ja teekond pikeneb 1,5 kilomeetrit.

Harju maakonnas Tallinna-Rannamõisa–Kloogaranna maanteel Rannamõisas alustatakse homme teetöödega, üks sõidurada on suletud ning teel on liikluse reguleerijad. Ligikaudne ooteaeg viis minutit. Tööd kestavad orienteeruvalt kuni 20.juulini.

Tallinna-Tartu-Võru-Luhamaa maantee suunatakse homme liiklus uuesti Tartu-Võru maantee koridori ja Lemmatsi tee-Rehepapi tee-Tamme tänava ümbersõit kaob. Tõrvandisse pöörded hakkavad toimuma läbi Lemmatsi tee ja Ülenurme-Külitse tee.

Toimetaja: Marek Kuul

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: