Tallinna suuravarii asjus pole veel kellelegi kahtlustust esitatud ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Autor/allikas: Priit Luts/ERR

Põhja ringkonnaprokuröri Rainer Amuri sõnul pole möödunud laupäeval Tallinnas toimunud ränga avariiga seoses veel kellelegi kahtlustust esitatud.

Amur rääkis Postimehele, et liiklusõnnetuse keskne küsimus on fooritulede värv, mis otsustab, kumb autojuhtidest on süüdi.

"Ka liiklusõnnetuses osalenud sõidukite täpsed kiirused tuvastab läbiviidav liiklustehniline ekspertiis," lisas ta.

Praeguseks on tunnistajatena ametlikult küsitletud kahte sündmuskohal viibinud inimest ning BMW juhti, kuid nende ütluste sisu ei ole võimalik kriminaalmenetluse huvides avaldada.

"Kahtlustust veel kellelegi esitatud ei ole," märkis prokurör.

Õnnetus

Laupäeval kell 9.47 põrkas 22-aastase Gregori juhitud BMW 320i kokku Lastekodu tänava poolt Fr.R. Kreutzwaldi tänavalt vasakpööret teinud Mercedes-Benziga, mida juhtis 42-aastane Eve.

Kokkupõrke tagajärjel paiskus Mercedes-Benz otsa Tartu maantee sõidusuunavööndeid eraldaval ohutussaarel viibinud viiele jalakäijale: 64-aastasele Olegile, 37-aastasele Helenile, 57-aastasele Galinale, 4-aastasele poisile ja 9-aastasele tüdrukule.

BMW juht ja selles viibinud kaasreisijad, kaks 17-aastast neiut toimetati Põhja-Eesti regionaalhaiglasse ning 20-aastane Kristo pöördus ise hiljem Ida-Tallinna keskhaiglasse.

Mercedes-Benzi juht ja selles viibinud kaasreisijad, 15-aastane neiu ning 41-aastane Heiki toimetati Põhja-Eesti regionaalhaiglasse, 51-aastane Peeter toimetati Lääne-Tallinna keskhaiglasse ning 10-kuune poiss toimetati Tallinna lastehaiglasse.

Ohutussaarel olnud Oleg, Helen ja Galina toimetati Põhja-Eesti regionaalhaiglasse; 4-aastasene poiss ja 9-aastane tüdruk toimetati Tallinna lastehaiglasse.

Toimetaja: Merili Nael

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: