Idufirma VitalFields sai investoritelt ligi miljon eurot ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Autor/allikas: Postimees/Scanpix

Põllumajandusfirmadele mobiilirakenduse loonud idufirma VitalFields kaasas emissioonis 1,1 miljonit eurot uut kapitali. Teiste investorite seas panustas ettevõttesse Arengufondi investeerimisharu SmartCap.

"Uut kapitali kasutame edasiseks tootearenduseks ning VitalFieldsi turunduse tõhustamiseks Saksamaal, mis on meie prioriteetne turg Ukraina ja Poola kõrval," ütles VitalFieldsi juhatuse esimees Martin Rand.

VitalFields asutati 2011. aastal tootearenduse üritusel Garage48 ning ettevõtte meeskond läbis ka Eestis tegutseva rahvusvahelise kiirendi Startup Wise Guys intensiivse programmi.

VitalFieldsi mobiilirakendusega saavad juhid saata tööülesandeid põllutöölistele ning kui need on täidetud, siis kajastuvad nad põlluraamatus ja kõigis aruannetes. Rakendust saab kasutada ka põldude ajaloo ülevaatuse, navigeerimise ja põldude ülevaatuse eesmärgil.

"VitalFieldsil on kõik eeldused saada farmerite asendamatuks abiliseks Euroopas ja mujal ning SmartCapi jaoks on oluline siin kaasa lüüa," ütles SmartCapi investeeringute haldur Stanislav Ivanov.

VitalFieldsi varajase faasi investorite seas oli ka üks Skype’i asutaja ja TMT Investments.

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: