Mektory sõlmis koostööleppe Haapsalu innovatsioonikeskusega ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Foto: ttu.ee

Tallinna Tehnikaülikooli ettevõtlus- ja innovatsioonikeskus Mektory soovib pöörata ettevõtlus- ja teadushuvi arendamisel senisest enam tähelepanu regionaalsele koostööle. Täna sõlmis Mektory koostöölepingu Haapsalu innovatsioonikeskusega Innokas.

Lepingu eemärgiks on loodus- ja täppisteaduste populariseerimine Läänemaal. Koostöö alguse tähistamiseks kinkis Mektory oma Läänemaa partnerile kümme noortele mõeldud tööpinki, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Sügisest on plaanis alustada projektiga "Innokas ratastel", mille raames sõidab mööda Läänemaa koole ringi mobiilseks klassiruumiks ehitatud veoauto. Auto täidetakse seadmete ja masinatega, mille kasutamist õpilased proovida saavad.

"Kaks kolmandikku meie ülikooli üliõpilastest tegelikult õpib inseneeria valdkonnas ja täppisteaduste poole peal, mis teeb meile väga head meelt, et mitte ainult kõik ei õpi majandust. Ma arvan, et see huvi järjest kasvab ja sellised ettevõtmised ja sellised just regioonides toimetamised aitavad sellele kindlasti kaasa," ütles TTÜ Mektory innovatsioonikeskuse direktor Tea Varrak.

Toimetaja: Aleksander Krjukov

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: