Võrumaal piirab liiklust maarahva laat ({{commentsTotal}})

Autor/allikas: PP/Scanpix

Seoses XXI Maarahva laada toimumisega on tänasest kuni 21. juunini liiklus häiritud Võru maakonnas Vastseliina alevikus.

20. juunil kell 7-17 ja 21. juunil kell 8-16 on Tallinna-Tartu-Võru-Luhamaa maanteel kilomeetritel 273,9-277,5 piiratud kiirust ja peatumine on keelatud ning 20. juunil kell 7-17 ja 21. juunil kell 8-17 on liiklus suletud Rõuge-Vastseliina maantee kilomeetritel 23-25,3 ja Vastseliina-Kirikumäe maantee 1. kilomeeter.

Täna kell 8-15.30 on Harju maakonnas Purila silla remonttööde ajaks liiklusele suletud Kose-Purila maantee kilomeetritel 37,3-37,4 ning ümbersõit on korraldatud marsruudil Purila-Vankse-Maidla-Aranküla-Kuku-Purila.

Ida-Viru maakonnas Tallinna-Narva maantee Kukruse-Jõhvi teelõigul kilomeetritel 156,3-163,4 on teeäärsete hooldustööde tegemise ajal kiiruspiirangud töötsoonis kuni 70 km/h.

Geoloogilisi uuringuid tehakse ja tööde piirkonnas on kehtestatud kiiruspiirang ning üks sõidurada on suletud kell 13-15 Tartu maakonnas Tartu-Tiksoja maantee 6. kilomeetril Tähtveres ja kell 9-11 Viljandi maakonnas Imavere-Viljandi-Karksi–Nuia maantee 60. kilomeetril Loodiveskil.

Teetruubi remondiks on täna liiklusele suletud Viljandi maakonnas Savikoti-Pärsti maantee ja ümbersõit toimub Rattama ja Vanamõisa tee kaudu ning kell 9-16 Pärnu maakonnas Kaansoo-Tori maantee Leetval. Ümbersõit toimub Suurejõe-Vihtra-Aesoo kaudu. Teekond pikeneb umbes 12 kilomeetri võrra.

Piirdetöid tehakse Lääne-Viru maakonnas Tallinna-Narva maantee 68. kilomeetril Läsnal ja Rapla maakonnas Tallinna-Pärnu-Ikla maanteel Enge jõe sillal.

Kuni 15. augustini toimuvad kergliiklustee ehitustööd Harju maakonnas Ääsmäe teel.

Kaablitöid tehakse kuni 3. juulini Harju maakonnas Harku-Rannamõisa tee 5. kilomeetril Rannamõisa külas.

Toimetaja: Marek KuulHea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: