Öösel suletakse Tallinna-Tartu mnt Mõigu-Jüri teelõigu üks sõidusuund ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Autor/allikas: Postimees/Scanpix

Eeloleval ööl suletakse Tallinna-Tartu maantee Mõigu-Jüri teelõigul Tallinna-Tartu sõidusuund ning kogu autoliiklus suunatakse teisele poole eraldusriba.

Liiklusele avatuks jäävatel sõiduradadel hakkab remonttööde ajal kehtima muutsuunaga liiklus. Hommikul kella 05.00 kuni keskpäeval kell 12.00 on Tallinna suunal avatud kaks sõidurada ja Tartu suunal üks sõidurada. Alates keskpäevast kuni järgmise päeva varahommikul kella 05.00 on kaks sõidurada avatud Tartu suunal ning üks rada Tallinna suunal, teatas maanteeamet.

Liikluskorralduse muudatus on tähistatud infotahvlite ja suunaviitadega. Sõidukite liiklemiskiirus on piiratud 70km/h. Tallinna-Tartu sõidusuund jääb suletuks 7. juulist kuni 4. novembrini.

Mõigu-Jüri lõigul renoveeritakse neli viadukti, mis viiakse vastavusse tänapäevaste nõuetega kandevõime ja kõrgusgabariidi osas. Lisaks kaasajastatakse kahel viadukti valgustus, rajatakse müratõkkeseinad, korrastatakse mahasõidud ning rajatakse normikohase laiusega bussitaskud bussipeatustesse.

Remonttöid teostab AS Teede REV-2, ehituse järelevalvet Teede Tehnokeskus AS. Rekonstrueerimise lepingu kogumaksumus on 8 311 600 eurot. Ehitust rahastab 85% ulatuses Euroopa Liidu Ühtekuuluvusfond.

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: