Autoralli testsõitude tõttu on Valgamaal liikluspiirangud ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Ott Tänak
Ott Tänak Autor/allikas: AFP/Scanpix

Seoses autoralli testsõitudega on täna kehtestatud Valgamaal liikluspiirangud.

Kell 9-18 on liiklusele suletud Valga maakonnas Mihkli–Piiri, Pringi-Restu ja Alaküla–Rüa maantee.

Liiklust piiratakse teetööde tõttu

Alates kell 9.30 on remondiks liiklusele suletud Harju maakonnas Lagedi-Aruküla-Peningi maanteel Lagedi raudteeülesõit ning ümbersõit toimub Peterburi ja Loo tee kaudu, teekond pikeneb umbes 10 kilomeetrit.

Järva maakonnas Mäeküla-Koeru-Kapu maanteel Koeru-Kapu lõigul alustatakse sobiva ilma korral pindamistöid ning tööde tsoonis on kiirus piiratud.

Harju maakonnas Tallinna ringteel Pildiküla-Vaela lõigul suunatakse asfalteerimistööde tõttu liiklus Luige-Jüri suunal ajutiselt vasakule niidile ning kiirust piiratakse.

Jõgeva maakonnas Painküla–Puurmani maanteel Härjanurme-Tammiku lõigul on teeremondi tõttu üks sõidusuund suletud ja Siimusti–Kaave maanteel toimub teekatte parandus, kiirust piiratakse.

Pärnu maakonnas Suurejõe-Vihtra–Jõesuu maanteel Rahnojas on tee suletud kell 8-15 truubiremondi tõttu. Ümbersõita saab Vihtra-Aesoo-Jõesuu kaudu. Teekond pikeneb seitsme kilomeetri võrra.

Toimetaja: Marek Kuul

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: