Artikkel on rohkem kui viis aastat vana ja kuulub arhiivi, mida ERR ei uuenda.

Aivar Rehe lahkub Danske Bankist

Aivar Rehe.
Aivar Rehe. Autor/allikas: Postimees/Scanpix

Alates 1. septembrist lahkub Danske Banki Eesti filiaali juhi kohalt Aivar Rehe. Pangajuhi kohuseid hakkab täitma Danske Banki Balti panganduse juht Ivar Pae.

Aivar Rehe on töötanud pangas alates 2006. aasta algusest, mil asus tööle Sampo Panga juhatuse esimehena. "Soovin tänada Aivarit 10-aastase pühendunud ja asjatundliku töö eest Danske Bankis," kommenteeris Ivar Pae.

"Aivari juhtimisel oleme loonud eduka ja muutustega kaasas käiva panga. Oleme pakkunud konkurentsivõimelisi teenuseid oma klientidele ja samal ajal sammu pidanud muutuvate kliendivajaduste, tehnoloogia- ja regulatsioonide uuendustega. Soovime Aivarile edu tema edasistes tegevustes," lisas Pae.

Aivar Rehe sõnul on olnud pangas töötatud aastad pingelised ja väljakutseid pakkuvad: "Selle aja sisse on mahtunud nii majandus- ja panganduskriise kui rahulikke kasvuaastaid. Võin kinnitada, et minu prioriteet on olnud alati kõrge klienditeeninduse tase ja kliendi rahulolu. Nüüd, panga ümberpositsioneerimise ajajärgul, on õige aeg anda võimalus uutele tegijatele."

Danske Banki Eesti filiaali juhi kohuseid hakkab täitma alates 1. septembrist Danske Banki Balti panganduse juht Ivar Pae. Uue juhi otsinguprotsess on käivitunud.

Danske Bank Group on Taani pangakontsern. Eesti turul keskendub Danske Bank äriklientide ja nendega seotud eraisikute teenindamisele.

Toimetaja: Liis Velsker

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: