Holsmer lubab Postimehe süüdistused vaidlustada kohtus ({{commentsTotal}})

Foto: Siim Lõvi /ERR

Tallinna Sadama nõukogu esimees ja riigikogu liige Remo Holsmer lubab Postimehe süüdiste vastu justkui oleks ta Vjatšeslav Leedo käest raha küsinud, kohtusse minna.

Reformierakondlastest Tallinna Sadama nõukogu liikmed küsisid ärimees Vjatšeslav Leedolt raha või neile soodsat koostööd, väidab ajaleht Postimees.

Lehe väitel olla reformierakondlased Remo Holsmer ja Kalev Lillo aasta algul - saartevahelise praamiliikluse ümberkorraldamise aegu - küsinud altkäemaksu. Kuna Leedo sellega ei nõustunud, siis ollagi tema juhitud ettevõtted praamiliikluse korraldamisest välja tõrjutud, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Postimehe sõnul tugineb artikkel kõrgete poliitikute ja usaldusväärsete allikate väidetele, kuid Tallinna Sadama nõukogu esimees Remo Holsmer on lubanud ajalehe süüdistused kohtus ümber lükata.

"See väide ei vasta tõele ja ma ütlesin seda eile ka Postimehele. See lugu on täis valefakte ja alusetuid süüdistusi. Sellest tulenevalt kavatsen ma oma õiguste kaitseks pöörduda kohtusse. Ma ei ole Vjatšeslav Leedolt küsinud mingisuguseid hüvesid ega raha," lausus Holsmer.

Postimehe peatoimetaja Merit Kopli kinnitas, et Postimees laimu ei avalda. "Kui keegi seda väidab, siis on see laim Postimehe suhtes. Meie oleme kindlad, et avaldatud info on tõene, ja loodame, et ka õiguskaitseorganid reageerivad ja hakkavad Postimehes avaldatud info põhjal asja uurima," sõnas Kopli.

Toimetaja: Aleksander KrjukovHea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: