Teetööde tõttu piiratakse sõidukiirust ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Autor/allikas: Martin Dremljuga/ERR

Üle Eesti jätkuvad täna teetööd, mille tõttu piiratakse sõidukiirust.

Harju maakonnas Kiia-Vääna-Viti maanteel alustatakse sillaremondiga ning töötsoonis on kehtestatud kiiruspiirang.

Ida-Viru maakonnas Jõhvi-Tartu–Valga maanteel Uhe-Väike-Pungerja lõigul on teetööde tõttu kehtestatud kiirusepiirang ning liiklust reguleeritakse fooridega.

Pärnu maakonnas Lokuta–Kõnnu maanteel remonditakse kruusateed ja töötsoonis on kehtestatud kiiruspiirang.

Saare maakonnas Kuressaare-Kihelkonna–Veere maanteel Kuuse-Viki lõigul ehitatakse kergliiklusteed ja paigaldatakse valgustust. Üks sõidusuund on 150 meetri ulatuses suletud ning liiklus on reguleeritud eesõigusmärkidega. Töötsoonis on kehtestatud kiiruspiirang.

Jõgeva maakonnas Jõgeva–Mustvee maanteel ehitatakse kergliiklusteed ja ülekäigurada ning töötsoonis on kehtestatud kiiruspiirang.

Harju maakonnas Tallinna-Paldiski maanteel Harku-Hüüru lõigul tehakse sobiva ilma korral garantiitöid ning töötsoonis on kehtestatud kiiruspiirang.

Võru maakonnas Vastseliina-Meremäe–Kliima maanteel remonditakse teed ja üks sõidurada on suletud. Töötsoonis on kehtestatud kiiruspiirang.

Kommunikatsioone ehitatakse Viljandi maakonnas Uue-Kariste-Vana-Kariste maanteel, Heimtali-Uue-Kariste-Abja-Paluoja maanteel ning Abja-Paluoja-Vana-Kariste-Kamali maanteel ja Pärnu maakonnas Uduvere-Suigu–Nurme maanteel.

Toimetaja: Marek Kuul

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: