Boreniuse ja Cobalti liitumisel sünnib Eesti suurim advokaadibüroo ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Foto: ERR

Eesti advokaadibürood Borenius ja Cobalt ühinevad, moodustades nii Eesti suurima advokaadibüroo. Uue büroo nimeks jääb Cobalt. Samuti liituvad Boreniuse ja Cobalti Läti ning Leedu bürood.

Nii sünnib ka suurim advokaadibüroode kett Baltikumis ja Valgevenes, kus töötab enam kui 180 advokaati, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Cobalti Eesti büroo vanempartneri Martin Simovarti sõnul on Balti õigusturg väga konsolideeritud, sest enamus rahvusvahelisi kliente vajab õigusabi kogu Baltikumis, mitte ainult ühes riigis.

Ka Skandinaavias on praegu suund suuremate büroode tekkimise suunas.

"Tegelikkuses on tendents ikkagi selle poole, et toimub osade advokaadibüroode konsolideerumine, et osutada klientidele tõeliselt kõigis valdkondades sügavuti, kvaliteetset õigusteenust, mis tahes-tahtmata teatava suurusega büroodes lihtsalt ei ole võimalik," selgitas Cobalt Eesti büroo vanempartner Martin Simovart.

"Uue büroo nimeks saab Cobalt eelkõige põhjusel, et Borenius on vana tuntud Soome büroo ja oleme kokku leppinud, et Borenius Helsingis keskendab oma tähelepanu nüüd eelkõige Soome ja Vene turule ja meie keskendume Balti turule. Seetõttu sai valitud Cobalt, et see sümboliseerib üle-baltilist koostööd," rääkis Boreniuse vanempartner Sten Luiga.

Toimetaja: Merili Nael

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: