Artikkel on rohkem kui viis aastat vana ja kuulub arhiivi, mida ERR ei uuenda.

Simson erakonnakaaslastele: kinnitan, et kui valik langeb minu kasuks, näen auesimehena Savisaart

Keskerakonna juhiks kandideeriv Kadri Simson saatis eile erakonnakaaslastele selgitava kirja, milles kinnitab, et kui valik kongressil langeb tema kasuks, näeb ta erakonna auesimehena Edgar Savisaart.

Postimees avaldas Kadri Simson kirja muutmata kujul.

Simson toob kirjas oma kandideerimise põhjustena välja nii Edgar Savisaare hapra tervise kui ka kahtlustused, mille alla ta on sattunud, lubades jääda teda toetama ka võitluses kahtlustuste ümberlükkamisel. "Seetõttu leian, et meie kohus on aidata ta koormat vähendada ja anda sellega rohkem vabadust oma tervisele pühenduda," teatab Simson.

"Olles tema kõrval aastaid töötanud erakonna peasekretäri, aseesimehe ning riigikogu fraktsiooni esimehena, tunnen end valmis ja kohustatuna erakonna esimeheks kandideerima," märgib Simson kirjas, mille alguses ta selgitab, et peab vajalikuks oma kandideerimise põhjuseid jagada ka erakonnakaaslastega, et ära hoida võimalikku ärevust ja spekulatsioone.

Toimetaja: Liis Velsker

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: