Fotod: Haapsalus avaldati massiimmigratsiooni vastu meelt ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Haapsalus toimus meeleavaldus valitsuse migratsioonipoliitika ja pagulaste vastuvõtmist korraldava MTÜ Pagula tegevuse vastu.

Konservatiivse Rahvaerakonna esimees Mart Helme ütles meeleavaldusel, et massiimmigratsiooni mahitavad MTÜ-d ja sihtasutused väärivad hukkamõistu.

"Kurvastav on see, et seal, kus on lootust eurorahadele käppa peale panna, hakkavad kohe tiirutama šaakalid. Teisiti ei ole võimalik nimetada kõiki neid MTÜ-sid ja sihtasutusi, mis tegelevad meile pagulaste armsaks muutmisega," ütles Helme.

"Ma ei usu, et nende MTÜ-de ja sihtasutuste inimesed südames niiväga sallivad on ja armastavad erivärvi inimesi. Nad armastavad hoopis erivärvilisi rahakupüüre," väitis Helme.

Tema sõnul on see, et hetkeseisuga pagulased Eestisse tulla ei taha, EKRE töö tulemus. "See on tänu sellele, et oleme järjekindlalt üle Eesti korraldanud meeleavaldusi ning öelnud välja, et me ei soovi siia võõraid sellises koguses, mis ei võimaldaks meil enam säilitada Eestit Eestina," kõneles ta.

Meeleavaldusel oli kohal paarsada inimest ning sõna võtsid ka Monika Helme, Henn Põlluaas, Maria Kaljuste ja Hardi Rehkalt Rahvaerakonnast, Georg Kirsberg Vabaerakonnast ja mitmed teised.

Toimetaja: Merili Nael

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: