Vaivara vallas toimunud raskes liiklusõnnetuses hukkus laps

{{1451921133000 | amCalendar}}

Täna kella 15.40 paiku toimus Ida-Virumaal Vaivara vallas Tallinn-Narva maantee 191. kilomeetril kahe sõiduauto kokkupõrge. Liiklusõnnetuses hukkus 2-aastane laps, viis inimest said vigastada.

Esialgsetel andmetel sooritas üks sõidukitest möödasõitu ja põrkas vastassuunavööndis kokku teise sõiduautoga. Sõidukite kokkupõrkes sai viga viis täiskasvanut ja 2-aastane laps, teatas Ida prefektuuri pressiesindaja.

Mõlema sõiduki juhid olid kained ja omasid kehtivat juhiluba.

Ida prefektuuri operatiivjuht Andres Jaggo tunneb kaasa hukkunud lapse lähedastele. "Tegemist on traagilise juhtumiga, mille kõik asjaolud selgitatakse välja kriminaalmenetluse raames. Tahame aga meelde tuletada, et praegusi ilmastikutingimusi arvesse võttes peavad sõidukijuhid oma manöövreid hoolega läbi mõtlema ja vältima riskide võtmist," märkis ta.

Sündmuskohal oli liiklus ümber suunatud Sinimägede kaudu. Kella 20.30 ajal teatas politsei, et liiklus on taastatud.

Meedikute katsed last elustada ei andnud tulemusi

Politseinikud selgitasid välja, et sõiduauto Volkswagen sõitis suunaga Narvast Sillamäe poole. Kokkupõrge toimus sõiduautoga Audi, mis liikus Tallinna poolt Narva suunas.

Volkswageni roolis oli 38-aastane mees ja kaasreisijatena olid sõidukis 33-aastane naine, 8-aastane tüdruk ja 2-aastane poiss. Audi roolis oli 28-aastane mees ja kaasreisija oli 27-aastane naine.

Kohale saabunud meedikud elustasid 2-aastast poissi, kuid kahjuks ei andnud see tulemusi.

Kriminaalmenetluse raames selgitatakse välja, kas sõidukis olnud inimesed kasutasid korrektselt turvavarustust.

Sündmuse toimumise ajal sadas lund ja teekate oli libe ning lumine.

"Hetkel on vara öelda, mis põhjusel kokkupõrge toimus ja kas üks sõidukitest sooritas möödasõitu või kaldus mingil muul põhjusel vastassuunavööndisse. Kõik sündmuse asjaolud selgitatakse välja, et saada täielik ülevaade juhtunust. On väga kurb tõdeda, et uus aasta algab sellise traagilise sündmusega. Paneme kõikide sõidukijuhtide südamele, et nad oleks liikluses võimalikult tähelepanelikud ja pööraks oma tähelepanu 100%selt auto juhtimisele," lisas Jaggo.

Politsei fotod:

Toimetaja: Laur Viirand

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: