Reformierakonna peasekretäriks valiti Reimo Nebokat

Reedel kogunenud Reformierakonna juhatus nimetas uueks peasekretäriks Reimo Nebokati. Reformierakonna senine peasekretär Martin Kukk jätkab tööd riigikogus.

Peaminister Taavi Rõivas ütles, et Reimo Nebokat on töötanud Reformierakonnas kümme aastat ning omab head kontakti erakonnakaaslastega üle Eesti, mis on oluliseks eelduseks Reformierakonna kui organisatsiooni juhtimiseks ning arendamiseks.

Lähiaastate eesmärgina näeb Nebokat Reformierakonna hea tulemuse saavutamist järgmistel kohalike omavalitsuste valimistel 2017. aasta sügisel.

"Järgmisel aastal aset leidvad kohaliku omavalitsuse volikogu valimised ühes haldusreformiga esitavad meile väljakutse. Mul on olemas selge plaan, kuidas erakonnana saavutada läbi aegade parim tulemus kohalikel valimistel," lausus Reimo Nebokat.

Reimo Nebokat on kahe tütre isa ning elukutselt raamatupidaja. Nebokat on Reformierakonna Ridala piirkonnaorganisatsiooni asutaja ning juht. Viimased seitse aastat on tema vastutada olnud Reformierakonna piirkonna- ning maakonnaorganisatsioonide areng.

Toimetaja: Aleksander Krjukov

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: