Artikkel on rohkem kui viis aastat vana ja kuulub arhiivi, mida ERR ei uuenda.

Riik müüb enampakkumisel AS-i Andmevara

Autor/allikas: facebook.com/Andmevara

Siseministeerium kuulutas välja avaliku enampakkumise riigile kuuluva äriühingu AS Andmevara aktsiate müügiks, pakkumusi saab esitada 9. märtsini.

Möödunud aastal oli Andmevara müügitulu 3,2 miljonit eurot ja puhaskasum 362 000 eurot. Kirjaliku enampakkumise teel on kavas müüa kõik riigile kuuluvad Andmevara 31 956 aktsiat. Alghinnaks on 848 500 eurot.

Enampakkumise võitjaks tunnistatakse pakkuja, kelle pakkumuse summa on suurim. Võitjaga sõlmitakse enampakkumuse aktsiate võõrandamisleping. Pärast müügitehingu lõpetamist jätkab AS Andmevara eraettevõttena.

AS Andmevara müüki nõustab ning müügiprotsessi korraldab finantsnõustaja Redgate Capital koostöös advokaadibürooga Tark Grunte Sutkiene. Nõustajad on alates novembri algusest tutvustanud ettevõtet võimalikele ostjatele nii Eestis kui välismaal.

AS Andmevara on 19. septembril 1997. aastal asutatud aktsiaselts, mis pakub registrite, andmebaaside ja infosüsteemide pidamise, arendamise, majutamise ning rakendustarkvara hoolduse ja klienditoe osutamise teenust.

Toimetaja: Marek Kuul

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: