Artikkel on rohkem kui viis aastat vana ja kuulub arhiivi, mida ERR ei uuenda.

"Kaardimaja Keskerakonnas" - tudengid panid partei võimujaotuse joonisele

TTÜ tudengid valisid välja enam kui 60 artiklit, mille põhjal valmis "Terevisiooni" eetriajal Keskerakonnas toimuvat kajastav kokkuvõttejoonistus. Endise keskerakondlase Ain Seppiku (RE) sõnul peegeldab tudengite kokkuvõtte üllatavalt selgelt reaalsust ja eriti seda, et erakonna esimehel Edgar Savisaarel on võim parteis käest libisemas.

"Päris konfliktne pilt on ja nii suurt pilti vaadates on päris nukker seis," märkis TTÜ e-riigi tehnoloogia ja teenuste magistritudeng Karoline Paide artiklite läbitöötamisprotsessis tekkinud emotsioonide kohta.

TTÜ tehnoloogia valitsemise, avaliku halduse ja riigiteaduste ning e-riigi tehnoloogiate ja teenuste erialade tudengid arutasid stuudios kahe tunni jooksul läbitöötatud meediakajastust ning seda, mis neile tundusid olevat pöördelisemad sündmused ja tähtsamad arengud.

Arutelust korjas märksõnad üles visuaalsete kokkuvõtete tegija Siiri Taimla, kes kasutas rohelise värviga illustratsioone Edgar Savisaare pooldajate ning oranži erakonna siseopositsiooni markeerimiseks.

Endine keskerakondlase Ain Seppiku sõnul on joonistuselt oluline tähele panna riigivõimu tähistavat halli tooni, mis on kõige tähtsam ja jätkuv teema, mis praegu Keskerakonda ja selle esimeest tugevalt mõjutab.

"Ja muidugi ka need oranžid tegelased. Tegelikult võiks nende asemele panna läbi aegade terve pataljoni inimesi," sõnas ta.

"Terevisioon" avaldas foto joonistusest oma Facebookis.

Toimetaja: Greete Palmiste

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: