Clintoni kampaaniajuht: ameeriklased on valmis kuulma tõde UFO-de kohta

$content['photos'][0]['caption'.lang::suffix($GLOBALS['category']['lang'])]?>
Hillary Clintoni kampaaniajuht John Podesta Autor/allikas: Saul Loeb/AFP/Scanpix

Juba ammusest ajast on levinud vandenõuteooriad maavälisest elust. Endise välisministri ja esileedi Hillary Clintoni kampaaniajuht John Podesta ütles CNN-ile, et kätte on jõudnud aeg avalikustada kogu teave, mida USA maavälise elu ja UFO-de kohta kogunud on.

"USA valitsus võiks teha palju paremat tööd vastates üsna õigustatud küsimustele, mis inimestel tundmatute lendavate objektide kohta on," rääkis Podesta CNN-ile.

Clintoni kampaaniajuht on varemgi öelnud, et teda huvitab maavälise elu kohta kogutud teabe avalikustamine ning ta on ka toetanud salastatud USA õhuväebaasi Area 51 seotud vandenõuteooriaid. Kui Podesta töötas president Obama administratsiooni heaks säutsus ta, et tema 2014. aasta suurim läbikukkumine on see, et ta pole suutnud avalikustada UFO-dega seotud dokumente.

Ka demokraatide presidendikandidaadiks pürgiv Hillary Clinton tõotas jaanuaris, et uurib välja, kas väidetel nagu oleks USA-l olnud kokkupuude maavälise eluga, on tõesed.

Seoses õhuväebaasi Area 51-ga ütles Podesta, et kandidaat Clinton soovib ametisse saades avalikustada võimalikult palju föderaalvalitsuse dokumente, mis on salastatud õhuväebaasiga seotud. "Ma arvan, et see on lubadus millest ta kinni peab ja mina eeldan temalt seda," rääkis Clintoni kampaaniajuht.

Podesta, kes on olnud ka president Bill Clintoni administratsiooniülem ütles, et ka Bill Clinton on proovindu saada teavet sellest, mis toimub Area 51 õhuväebaasis. Kui Podesta käest küsiti, kas Clintonile anti vastava sisulist informatsiooni, mis tõestaks maavälise elu olemasolu, vastas Podesta, et "seda saab hinnata avalikkus, kui nendeni on jõudnud kogu informatsioon".

Kui Podesta käest uuriti, mis on tema isiklik hinnang, ütles Clitoni kampaaniajuht vaid seda, et universumis on väga palju planeete. Samas kinnitas ta, et ameeriklased on valmis kuulma tõde tulnukatest.

Toimetaja: Allan Rajavee

Allikas: CNN

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: