Idufirmade tippkohtumine Startup Nations Summit tuleb Eestisse ({{commentsTotal}})

Logo
Logo Autor/allikas: irishtimes.com

Majanduse- ja kommunikatsioniministeerium (MKM) ja Startup Estonia nimetati nädalavahetusel Iirimaal toimunud iga-aastasel ülemaailmsel startup'ide tippkohtumisel järgmise aasta kohtumise võõrustajaks.

Idufirmade tippkohtumine Startup Nations Summit on suurim ülemaailmne idufirmade üritus, mida korraldab globaalne ettevõtluse võrgustik Global Entrepreneurship Network (GEN).

Järgmise aasta Startup Nations Summitil käsitletakse maailma muutmist digitaalsete võimaluste kaudu ning räägitakse sellest, kuidas nii idufirmad kui ka poliitikakujundajad on need, kes saavad digitehnoloogiaid ära kasutades viia ellu muudatusi.

Kohtumist korraldavad MKM ja GEN koos Euroopa Komisjoni ja Delliga ning oma panuse annavad ka Startup Estonia ja EIT Digital.

Startup Estonia on Eesti idufirmade kogukonda toetav riiklik algatus, mille eesmärk on arendada idufirmade ettevõtluskeskkonda.

Startup Nations on GEN-i juhitud algatus, mida rahastab Ewing Marion Kauffmani SA, algatus keskendub erinevatele regulatiivsetele muudatustele ja poliitilistele ideedele, et kiirendada uusi ja alustavaid ettevõtteid.

Idufirmade tippkohtumine Startup Nations Summit toob kokku poliitikud, eksperdid ja idufirmade kogukonna juhid, et aidata mõjutada ettevõtlust ja ergutada ettevõtluse kasvu üle maailma. Tänavusel tippkohtumisel osalesid delegaadid rohkem kui 70-st riigist.

Eelmised Startup Nations Summitid on toimunud Kanadas, Malaisias, Koreas, Mehhikos ja Iirimaal.

Toimetaja: Marek KuulHea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: