Sügisel algab õppetöö Tallinna rahvusvahelises koolis ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Haridus- ja teadusministeerium andis koolitusloa Tallinna rahvusvahelisele koolile, mis alustab õppetööd sügisel Ülemiste City linnakus.

Kool hakkab andma ingliskeelset haridust rahvusvaheliselt tunnustatud International Baccalaureate (IB) õppekava järgi.

"Asutasime Ülemiste Citysse rahvusvahelise ingliskeelse kooli, mis hakkab pakkuma tulevikus IB õpet, sest nägime turul selleks selget vajadust," ütles kooli asutanud Mainor AS-i juhatuse esimees Kadi Pärnits.

Tema sõnul käib ainuüksi Ülemiste Citys igapäevaselt tööl üle 50 eri rahvusest inimese ja kogu Eestis võib oodata välisspetsialistide arvu olulist kasvu.

Tallinna rahvusvahelise kooli eesmärk on katta täistsükkel algklassidest gümnaasiumi lõpuni, et tagada rahvusvahelise hariduse saamise võimalus kõikides vanuses lastele, kes on pererände tõttu Eestisse jõudnud.

Koolil on koostamisel on ühine tegevusplaan koos Ülemiste City arendajaga, et lähiajal rajada linnakusse kaasaegne ja uuenduslik koolikompleks, kus asuvad tegutsema lisaks rahvusvahelisele koolile ka Kalli-kalli lasteaed ning Emili kool.

 

Toimetaja: Marek Kuul

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: