Haridusministeerium ostab 20 000 euro eest koolidele Euroopa Liidu lippe

Euroopa Liidu lipp.
Euroopa Liidu lipp. Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Haridusministeerium kavatseb Eesti koolidele 1. septembriks osta 20 000 euro eest eesistumise äramärkimiseks Euroopa Liidu lippe.

Kokku saavad mõõtudega 105x158 sentimeetrit lipu 570 haridusasutust. Lipud on ette nähtud eksponeerimiseks siseruumides, need peavad olema teostatud kvaliteetses trükitehnikas siseruumides ka tunnelkinnitusega.

Lipuvarras saab ka sildi, mis on mõõtudega 40x90 millimeetrit kuldset tooni metallplaadike. Sildil on kaks kinnitusauku naeltele. Sildi juurde tuleb lisada ka kaks sama värvi metallist naela. Sildil on tekst: "Euroopa Liidu lipp. Kingitus Eesti koolidele Eesti Euroopa Liidu Nõukogu esimese eesistumise äramärkimiseks. 1. september 2017.”

Lipud peavad olema pakendatud soliidsesse, valgesse, postiga saatmist võimaldavasse paberpakendisse, pakend on eelistatult ruumiline, see tähendab karbikujuline, kuid võib alternatiivina pakkuda ka ümbrik-tüüpi lahendust, kirjeldab haridusministeerium oma soove.

570 lipu eeldatav maksumus on haridusministeeriumi hinnagul 20 000 eurot ehk üks lipp läheb maksma 35 eurot. Lipud peavad olema tarnitud koolidesse hiljemalt 28. augustiks.

Toimetaja: Indrek Kuus

Allikas: ERR

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: