Lääne-Harju vallas kandideerib volikogu ühele kohale üle kaheksa inimese ({{commentsTotal}})

Sundliitmise teel moodustatud Lääne-Harju vallas kandideerib volikogu 21-le kohale 178 inimest ehk üle kaheksa inimese ühele kohale ning valida saab seitsme nimekirja vahel.

Lääne-Harju valla moodustavad Keila-, Padise- ja Vasalemma vald ning Paldiski linn ning nimekirjad moodustati nii, et neis on esindajad kõikidest liidetud omavalitsustest, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Valimisliidu Hea Tahe kandidaadi Andrei Dvorjaninovi sõnul kandideerib nende valimisliidus 48 inimest, kelle hulgas on näiteks Paldiski praegune linnapea ning volikogu esimees, esinumber on Paldiski aselinnapea Jelena Villmann.

Paldiski elanikele jagasid laupäeval meeneid Valimisliitude Ühenduse kandidaadid, kokku on neid 68. Selles nimekirjas kandideerivad nii Vasalemma kui Padise vallavanem. Esinumber ja vallavanema kandidaat on Jaanus Saat Paldiskist

Nii Hea Tahe kui ka Valimisliitude Ühendus peavad oluliseks transpordi paremat korraldust uues vallas, Reformierakond tõdeb aga, et oluline on kogu logistika.

Toimetaja: Marek KuulHea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: