Fotod: Reformierakonna Tallinna piirkond valis oma juhiks Kristen Michali ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Reformierakonna Tallinna piirkond valis laupäeval enda juhiks Kristen Michali, kelle hinnangul on Eestis valitsuse tasandil toimuv viinud suure vajaduseni parempoolse poliitika järele.

Tallinnas asuvas hotell Euroopas kogunes laupäeval Reformierakonna Tallinna piirkonna üldkogu, et valida piirkonna juhid ja teha tulevikuplaane koos Euroopa Parlamendi liikme ja erakonna aseesimehe Kaja Kallasega.

"Vaadates riigis toimuvat maksusegadust, töötavate pensionäride kõrgemat maksustamist ja juttu, et seoses valitsuse halva reitinguga riigi arendusega enne 2019. aasta märtsi ei tegeleta, on vajadus tervemõistusliku ja parempoolse vaate järgi suur," ütles Tallinna piirkonna juhiks valitud Kristen Michal, kelle sõnul on Reformierakonna prioriteedid Tallinnas eestikeelne haridus, lastega perede ja eakate heaolu, moodsad transpordiühendused ning maksumaksja raha väärkasutuste lõpetamine.

"Tallinnas moodustame tugeva opositsiooni ja seisame linna parema juhtimise eest. Meie prioriteedid on eestikeelne haridus lasteaiast alates, head tingimused lastega peredele, pensionäride teenusmajade loomine, ettevõtliku inimeste eest seismine ning Tallinna–Helsingi tunneli projektiga edasi liikumine. Tallinnas soovime, et perearstiteenus saaks linna toel kättesaadavaks ka õhtuti ja nädalavahetusel, et abivajaja saaks paremat teenust ning lihtsama murega ei peaks erakorralise vastuvõttu minema," tutvustas Michal erakonna visioone.

Reformierakonna Tallinna fraktsioon on moodustanud volikogus toetusrühma, mille eesmärgiks on aidata kaasa eakatele mõeldud moodsa ja mugava teenusmaja rajamisele Tallinnasse ning samuti hakanud ette valmistama eelnõusid Tallinnas lasteaia kohatasu kaotamiseks ja eestikeelsele õppele üleminekuks alates lasteaiast. Ühtlasi plaanib Reformierakond Tallinnas seista lastega perede, eakate ning ettevõtlike inimeste kaitsel.

Teise suure ülesandena nimetas Michal vajadust Tallinna linnajuhtimises raha väärkasutuse lõpetamiseks.

"Me olime ainsad, kes on selgelt ja kõval häälel öelnud – Tallinna Televisioon (TTV) ning Kremli huve teenivatest kanalitest propaganda tellimine ei ole Eesti riigi inimeste huvides. Selle raha saaks anda eakate kultuuriteenusteks, ehitada taristut või kaotada lasteaia kohatasu. Sellest hoolimata kasutab Keskerakond avalikke vahendeid enda reklaamimiseks, viitan näiteks Hiiu staadioni kaasusele, kus raha tuli tagasi maksta. Meie ülesanne on sellele vastu seista," märkis Michal.

Reformierakonna Tallinna organisatsiooni järgimiste suurte eesmärkidena tõi Michal välja eduka esinemise nii 2019. aasta riigikogu kui 2021. aasta kohalike omavalitsuste valimistel.

"Reformierakonnal on igas Tallinna linnaosas tugev meeskond, kellega minna vastu nii aasta pärast toimuvatele riigikogu valimistele kui 2021. aasta oktoobris toimuvatele kohalikele valimistele, kus eesmärgiks on kasvada," selgitas Michal.

Reformierakonna Tallinna piirkondade juhtideks valiti Haaberstis Ants Leemets, Kesklinnas Keit Pentus-Rosimannus, Kristiines Remo Holsmer, Lasnamäel Tiit Soorm, Mustamäel Maris Lauri, Nõmmel Vilja Toomast, Pirital Kaupo Nõlvak ning Põhja-Tallinnas Signe Riisalo.

Toimetaja: Merilin Pärli

Allikas: BNS

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: