Kuno Tammearu jätkab päästeameti direktorina ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Foto: Päästeamet

Valitsus otsustas kinnitada päästeameti direktoriks järgmiseks viieks aastaks Kuno Tammearu, kellele see on teine ametiaeg.

"Sellise ameti juhtimine on vastutusrikas töö, millega Kuno on viimase viie aasta jooksul suurepäraselt hakkama saanud. Mul on hea meel, et ta jätkab oma tööd ka järgmised viis aastat," ütles siseminister Andres Anvelt.

Tammearu sõnul näitab valitsuse otsus suurt usaldust kogu päästeameti vastu. "Usaldamine näitab, et see, mida oleme viimaste aastate jooksul saavutanud, paistab silma ja läheb korda. Ohutuskultuuri kasvatamine Eesti ühiskonnas on meie igapäevatöö ja see on pidev ning jätkuv protsess, mida mul on au juhtida ka järgnevad viis aastat," rääkis Kuno Tammearu.

Tammearu alustas päästjana tööd 1992. aastal, aastate jooksul on ta päästeametis täitnud erinevaid spetsialisti ja juhi tööülesandeid. Ta on lõpetanud Eesti Riigikaitse Akadeemia, omandanud magistrikraadi haldusjuhtimises Tallinna Tehnikaülikoolis ja praegu omandab Tartu Ülikoolis magistrikraadi ettevõtte strateegilise juhtimise valdkonnas.

Päästeteenistuse seaduse kohaselt nimetab päästeameti peadirektori siseministri ettepanekul ametisse valitsus, kuulates ära riigikogu õiguskomisjoni seisukoha.

Toimetaja: Mirjam Mäekivi

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: