Otse: Lobjaka, Vooglaiu, Pentus-Rosimannuse, Lukase debatt parteide tulevikust

Mõttekoda Ühiskonnauuringute Instituut korraldab reedel seminari "Poliitikas kaotsi läinud: Eesti kodanike väärtushinnangud ning erakondlik esindatus", mille lõpudiskussiooni tuntud ühiskonnategelaste osavõtul näitab ERR.ee otseülekandes. Kell 14.15 algama pidanud diskussiooni algus viibib veidi, ent algab kohe pärast Väino Koorbergi ettekannet.

Instituudi teatel selgub nende tehtud Eesti valijate maailmavaatelisi seisukohti kajastavast uuringust, et Eesti inimeste väärtushinnangutes on toimunud samm mõnevõrra konservatiivsema enesemääratluse suunas. Uuringutulemusi tutvustava seminari lõpetab paneeldiskussioon, milles osalevad kolumnist ja raadiosaatejuht Ahto Lobjakas, jurist ja Sihtasutuse Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks looja Varro Vooglaid, Reformierakonna poliitik Keit Pentus-Rosimannus ning endine poliitik ja ERM-i juht Tõnis Lukas. Diskussiooni juhatab Tartu Ülikooli professor Raul Eamets.

Paneeldiskussioonis "Milline on edukas erakond Eesti lähitulevikus?" tuleb pikemalt arutlusele seminari põhiteema – erakondade poliitilised profiilid, nende vahelised vastuolud ning valijad, kes erakondade omavahelises konkurentsis on kaotsi läinud.

 

Toimetaja: Mirjam Mäekivi

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: