Eesti Loto eksjuht Monika Salu asus Kuusalu valda juhtima ({{commentsTotal}})

Monika Salu.
Monika Salu. Autor/allikas: SCANPIX / POSTIMEES

Eesti Loto juhi ja Tallinna ülikooli kantslerina töötanud Monika Salu valiti kolmapäeval Kuusalu vallavanemaks ehk nädal pärast seda, kui volikogu oli avaldanud umbusaldust Urmas Kirtsile, kirjutab Harju Elu.

Kolmapäevasel istungil oli 19 vallavolinikust kohal 16. Esimese päevakorra punktina võeti ette vallavolikogu esimehe valimine ning kümne poolthäälega sai paika Mait. Kröönströmi, kes valitigi kümne poolthäälega. Seejärel seati vallavanema kandidaadiks Monika Salu, kelle sõnul kutsusid teda vallavanemaks 11 Kuusalu vallavolikogu liiget. Salu valiti vallavanemaks kümne poolthäälega.

Kui Kirtsi oli vallavanemana teeninud 2700 eurot kuus, siis Salu palgaks kinnitati volikogus tunduvalt kopsakamad 3900 eurot. Järgnevalt kinnitati Salu esitatud neljaliikmeline vallavalitsuse nimekiri, kuhu kuuluvad Salu ise, Heino Junolainen, Reijo Roos ja Sulev Valdmaa.Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: