Heimar Lengi sõnul on Keskerakonna Savisaare leer teiste liikmetega tülis. Jaanus Karilaid arvab, et tegu on kibestumusega ({{commentsTotal}})

Keskerakonna sees hõõgub sisetüli, kui parlament lükkas osa keskerakondlaste häältega ebamäärasesse tulevikku valitsuse soovi anda omandireformi reservfondist raha kirikutele 6 keskerakondlast ühinesid riigikogus opositsiooni saadikutega See tähendab, et enne sügist see eelnõu parlamendis arutusele ei saa tulla. Valitsus, eelkõige peaminister Ratas ja Isamaa, soovis leida võimaluse anda toetust Eestis tegutsevatele luteri ja õigeusu kirikutele. Indrek Kiisler küsis Keskfraktsiooni liikmelt Heimar Lengilt, kas niinimetatud endise Savisaare leeri esindajad ei karda, et järgmiselt valimistel ei anta neile võimalust kandideerida Keskerakonna ridades. Keskfraktsiooni liige Jaanus Karilaid aga kinnitas, et osa fraktsiooni liikmeid on endiselt kibestunud ning tema kinnitusel kirikutele raha kindlasti leitakse ja see otsus sünnib ilmselt järgmisel nädalala.Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: