Kümme aastat Eesti Pandipakendit juhtinud Rauno Raal annab teatepulga üle ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Taarapunkt.
Taarapunkt. Autor/allikas: ERR/Priit Luts

Juuni lõpus lahkub Eesti Pandipakendi (EPP) juhi kohalt ettevõtet kümme aastat juhtinud Rauno Raal, kes annab teatepulga üle seni EPP finantsjuhina töötanud Kaupo Karbale.

"Pika sisekaemuse tulemusel jõudsin otsuseni, et minu missioon Eesti Pandipakendis on täidetud – kõik olulised protsessid toimivad, meie ambitsioonikad taaskasutuseesmärgid on täidetud, loodud on suurepärane iseseisvalt toimiv meeskond, uus pakendite käitluskeskus on edukalt tööle läinud ja taaskasutusse on suunatud üle 3,5 miljardi pakendi," ütles Raal lahkumisotsuse põhjenduseks.

Alates 2005. aastast EPP-s finantsjuhina töötanud Karba on olnud Eesti praeguse pandisüsteemi loomise ja käivitamise juures ning aidanud aktiivselt kaasa selle arendamisele. Nii senise tegevjuhi Raali kui ka uue juhi Karba enam kui kümne aasta pikkuse töö tulemusel koostöös teadlike Eesti inimestega on taaskasutusse suunatud üle 3,5 miljardi pandipakendi.

Eesti Pandipakend on 2005. aastal joogitootjate/maaletoojate ning kaupmeeste poolt pakendiseadusest tulenevalt loodud taaskasutusorganisatsioon, mille ülesandeks on hallata ja korraldada üle-eestilist tagatisrahaga koormatud pakendite kogumist, transporti, loendamist, sorteerimist ja taaskasutamist. Eesti Pandipakendiga on liidetud 320 tootjat/maaletoojat ning 800 kaupmeestele kuuluvat tagastuskohta.

Toimetaja: Mirjam Mäekivi

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: