PRIA peadirektorina jätkab Jaan Kallas ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Jaan Kallas
Jaan Kallas Autor/allikas: Margus Ansu/Eesti Meedia/SCANPIX

Maaeluminister Tarmo Tamm kinnitas kolmandaks ametiajaks PRIA peadirektoriks Jaan Kallase.

"Jaan Kallas on PRIA peadirektor olnud alates 2007. aastast ja on selle aja jooksul silma paistnud edumeelse ja organisatsiooni arengule orienteeritud juhina," põhjendas Kallase jätkamist maaeluministeeriumi kantsler Illar Lemetti.

Kallase uus ametiaeg algab 1. jaanuaril 2019 ning kestab viis aastat. PRIA juhi valimine toimus riigikantselei konkursi raames viieteistkümne riigi tippjuhi ametikoha täitmiseks.

Jaan Kallas on lõpetanud Tallinna Polütehnilise Instituudi toitlustamise tehnoloogia ja organiseerimise erialal. Ta on PRIA peadirektorina töötanud alates 2007. aastast. Enne seda on Kallas töötanud tippjuhina nii era- kui ka avalikus sektoris.

PRIA korraldab riiklike toetuste ning Euroopa Liidu põllumajanduse ja maaelu arengu toetuste, Euroopa Kalandusfondi toetuste ja turukorralduslike toetuste andmist. Lisaks peab PRIA põllumajandusega seotud riiklikke registreid ja muid andmekogusid ning töötleb ja analüüsib kogutud andmeid.

Toimetaja: Mirjam Mäekivi

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: