Odessa hotellist leiti surnuna noored eestlased ({{commentsTotal}})

{{1531726620000 | amCalendar}}
Vaade populaarsele Arcadia rannale, kus noormehed väidetavalt pidutsenud olid.
Vaade populaarsele Arcadia rannale, kus noormehed väidetavalt pidutsenud olid. Autor/allikas: Wikimedia Commons

Ukraina kuurortlinna Odessa hotellist leiti pühapäeva hommikul surnuna kaks noort eesti noormeest, kes olid Musta mere äärses linnas puhkusel.

Välisministeeriumist öeldi Delfile, et ministeerium on teadlik kahe Eesti kodaniku surmast Ukrainas.

"Tulenevalt isikuandmete kaitse kohustusest ei saa välisministeerium konkreetsete konsulaarjuhtumite kohta andmeid avaldada," ütles pressiesindaja Sandra Kamilova.

Üks samuti Odessas viibinud noormees on praegustel andmetel haiglaravil, kuid tema seisund on teadmata.

Esialgu teatas Delfi, et samast paigast leiti surnuna ka kolmas eestlane. Sakala info kohaselt sai nädalavahetusel tõepoolest surma sama sõpruskonna kolmas liige, kes uppus Viljandi järve.

Politsei pressiesindaja Kerly Virk kinnitas Sakalale, et kuurortlinna Odessa hotellist surnuna leitud mehed olid tõepoolest Viljandist. Kuigi Viljandi politsei on lähedastele surmateate edastanud, ei saa uurimise kohta Eesti politsei lähemalt andmeid avaldada – Virk märkis, et seda saab teha Ukraina politsei.

Politsei ei avalda hukkunute nimesid, aga Odessas surid 1988. ja 1989. aastal sündinud Viljandi mehed ning haiglasse sattus 1973. aastal sündinud mees. Hüppetornis hukkunud mees oli 26-aastane.

Toimetaja: Mirjam MäekiviHea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: