Tallinnasse Tammsaare tee viadukti juurde kerkib kaks kõrghoonet ({{commentsTotal}})

Tallinnas Tammsaare tee viadukti juures on alanud ettevalmistustööd kahe tornelamu ehitamiseks. 18- ja 19- korruselisestesse majadesse tulevad korterid ning nende kõrvale kahekorruseline äri- ja büroopindadele mõeldud hooneosa.

Praegu on Järve tänava, Pärnu maantee, A. H. Tammsaare tee ja raudtee vahelises kvartalis aadressil Järve 2 asuv kinnist piiratud aiaga ning seal käivad alates juunist kaevetööd.

2021. aasta suvel peaks valmima äripindadega kortermaja, mis koosneb 18- ja 19-korrruselisest tornelamust, neid ühendavast kahekorruselisest äri-ja bürooplokist ning maa-alusest parklast. Kokku tuleb hoonetesse arendaja kodulehe andmetel 201 korterit.

Maa-alused korrused on kogu hoonekompleksil ühendatud, maapealses osas on tornid ja bürooplokk ühendatud 2. korruse tasapinnas käiguteede kaudu.

Hoonete arendaja, AS TTP ei soovinud avaldada, kui suured korterid tornmajadesse tulevad ning milline on nende hinnatase.

TTP müügikonsultant Rainis Nagel ütles, et täpsemat teavet avaldavad nad objekti kohta lähikuudel.

Toimetaja: Karin KoppelHea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: