Politsei tabas Kagu-Eesti alajaamadest vaske varastanud mehe ({{commentsTotal}})

Foto on illustreeriv.
Foto on illustreeriv. Autor/allikas: Elekrilevi

Viimastel nädalatel mitmetest Kagu-Eesti alajaamadest vaske varastanud mehe pidas politsei kinni tänu tähelepanelikult naiselt saadud vihjele.

30. juuli öösel sai politsei teate naiselt, et Võru vallas ühe alajaama juures seisis kahtlane sõiduk ja selle juures mees, kelle sealviibimine öisel ajal äratas kahtlust.

Politsei sai naiselt sõiduki ja mehe kirjelduse ning sündmuskohale jõudnuna avastati, et sealsest alajaamast ongi vaske varastatud.

Mees ja sõiduk olid sündmuskohalt teadmata suunas lahkunud. Piirkonna kontrollimisel avastas politsei, et mõne kilomeetri kaugusel olev teinegi alajaam on rüüstatud.

"Seni uurimises kogutud infole tuginedes, tõendeid kõrvutades ning saadud lisainfot analüüsides sai politseile piisava pildi sellest, keda neis rüüstamistes kahtlustada. Esmaspäeval pidas politsei kuriteos kahtlustatavana kinni 30-aastase Põlvamaalt pärit mehe, kes on elukutselt elektrik," märkis Põlva menetlusgrupi juhtivuurija Andres Kirsing.

Meest kahtlustatakse 15 alajaama rüüstamises vasevarguse eesmärgil. Mehel varasemaid rikkumisi ei ole.

Toimetaja: Priit LutsHea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: