Narva tööstuspargis sai nurgakivi elektrimootorite tehas ({{commentsTotal}})

Foto: Narva tööstuspark

Narva tööstuspargis pandi nurgakivi OÜ Waldchnep elektrimootorite tehasele, mis läheb maksma veidi üle kahe miljoni euro. Omanike hinnangul annab uus tootmishoone tööjõuturul konkurentsieelise.

Waldchnep on kiiresti arenev Eesti ettevõte, mis 12 aastat tagasi kolis tootmise Tallinnast Narva. Narvas üürib Waldchnep ruume Kreenholmi vanas tööstuskompleksis, mis nüüdseks on ettevõtte arengule jalgu jäänud.

Tehas toodab põhiliselt suurte tööstuskraanade mootoreid ning müüb oma toodangu Euroopa Liitu, eelkõige Soome.

Käesoleva aasta teise kvartali käive oli esmakordselt üle miljoni euro. Praegu töötab tehases 117 inimest, tuleval aastal valmivas hoones võib töötajate arvu kasvatada 150-ni.

"Tänased prognoosid on ikkagi sellised tegelikult, et mahud kogu aeg kasvavad ja inimesi on kogu aeg veel ja veel juurde vaja. Täna me tegeleme igapäevaselt tegelikult uute inimeste otsimisega, koolitamisega. Lihtsalt selleks, et õigeaegselt täita oma tootmistellimusi, tuleb meil ikkagi pidevalt võtta inimesi juurde ja see kindlasti on selle tehase ehitamise üks põhjuseid, et oleks kuhu areneda, oleks kuhu edasi minna ja et oleks inimestel paremad, mugavamad töötingimused. Inimeste leidmisel on oluline see, et mis tingimustes inimesed töötavad," kommenteeris OÜ Waldchnep omanik ja juhataja Aare Pihelgas.

Toimetaja: Merilin PärliHea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: