EAS avab Pärnus kontori ({{commentsTotal}})

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus (EAS) avab aasta lõpus Pärnus oma kontori, kus hakkab tööle 25 inimest. Kuigi varem on räägitud, et Pärnusse tuuakse osa EAS-i turismiarenduskeskuse töökohtadest, tuleb suvepealinna töötajaid kõikidest üksustest enam-vähem võrdselt.

Praegu veel ehitamisel olevas hoones Pärnus Riia maantee 169a avab EAS aasta lõpus oma Pärnu kontori. Hoone valmib oktoobris ja siis on siin ruumid ka veerandsajale EAS-i töötajale. Tegemist on ikka sellesama valitsuse plaaniga viia Tallinnast välja 1000 töökohta, mille täitmisse EAS nüüd oma panuse annab, vahendas "Aktuaalne kaamera".

"Ikka ja alati on võimalik teatud ametikohtadel teha tööd kaugtöö vormis, ei pea olema igapäevaselt ühes kohas koos. Me liigutame Pärnusse - võib näitena tuua taolisi ametikohti, nagu IT arenduspetsialist või hankespetasialist või ka jurist. EAS-is on tegelikult see kogemus olemas, meil on olemas meie Tartu kontor ja tuleb nüüd siis ka Pärnu kontor," rääkis EAS-i juhatuse liige Alo Ivask.

Ivask ütleb, 25 töökohta jaguneb kõikide osakondade vahel, turismiarenduskeskuse töötajate osakaal ei ole suurem.

"Me proovime ära kasutada maksimaalselt loomulikku rotatsiooni. Kui meilt inimesed liiguvad, siis me püstitame endale selle ülesande, kas see ametikoht oleks võimalik luua Pärnusse. Hetkeseis on niisugune, et meil on tegelikult Pärnust juba kaks inimest tööl ja üsna pea alustamas on veel viis inimest," lausus Ivask.

Alo Ivask ütles, et kuna EASi kasutatav pind Tallinnas väheneb, antakse mittevajalikud ruumid Riigi Kinnisvarale tagasi.

Toimetaja: Aleksander KrjukovHea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: