Ettevõtluskõrgkooli Mainor rektoriks valiti Mait Rungi

Mait Rungi
Mait Rungi Autor/allikas: Mainor

Eesti Ettevõtluskõrgkooli Mainor nõukogu valis järgmiseks viieks aastaks rektoriks innovatsioonijuhtimise professori Mait Rungi.

"Mait Rungi on akadeemiline liider, kes kindlasti viib kõrgkooli kui Ülemiste City linnaku vaimse keskuse uuele tasemele," ütles kooli nõukogu esimees Kadi Pärnits.

Rungi on töötanud juhina IT-valdkonnas ja avalikus sektoris, alates 2005. aastast õppejõu ja teadlasena Tallinna Tehnikaülikoolis, viimati juhtimise professorina. Doktorikraadi omandas ta 2010. aastal Lappeenranta Tehnikaülikoolist. Tema teadustöö on keskendunud äriinnovatsioonile, juhtimisele ja iduettevõtlusele.

Rungi sõnul on muljetavaldav, kuidas koostöös ettevõtetega on Mainor võtnud viimasel ajal ette julgeid arendusi, olgu selleks uudsed IT-d, disaini ja ettevõtlust siduvad õppekavad, osalus Ülemiste targas linnakus või Eestis ainulaadsed karjääri- ja stipendiumiprogrammid. "Nüüd on plaanis esimese rakenduskõrgkoolina Eestis arendada välja tipptasemel teadustegevus, mis loob otsest väärtust Eesti ettevõtetele. Annan oma panuse, et laiendada kooli ümber sarnaselt mõtlevate partnerite võrgustikku ja head ideed ellu viia," ütles värske rektor.

Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor on Eesti suurim erakõrgkool, mis pakub kõrgharidust ettevõtluse, IT ja disaini valdkondades. Koolil on üle 1500 üliõpilase.

Toimetaja: Mirjam Mäekivi

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: