Aknakoda avas Pärnus oma tootmishoone ({{commentsTotal}})

Foto: ERR

Varem rendipinnal tegutsenud Aknakoda avas Pärnus oma tootmishoone. Aknakoja algus on tähelepanuväärne, sest omanikud lõid ettevõtte mõni aasta tagasi, kui olid jäänud töötuks.

Aknakoda rajas oma uue tootmishoone, kus on ettevõttel veel ruumi kasvada, Loode-Pärnu tööstusalale, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Firma alustas 2011. aastal. Alguses oli tööl 16 inimest, nüüd aga ligi 60. Aknakojast rääkides ei saa mööda sellestki, et firmale panid kolm meest aluse töötutena.

"Jah, see algus oli 2011, kui me oma ettevõtte lõime, olles tol hetkel töötuks jäänud aktsiaseltsist Glaskek. Sealt see areng on alanud. Võin näiteks tuua, et kui me alustasime, siis oli meil 1200 m2 tootmispinda, täna on 3200," rääkis Aknakoja juhataja Rainer Aru.

"Kui me alustasime 2011. siis meile väga palju öeldi, et mida te, mehed, teete. Ei olnud siis ka väga head ajad, tulime just sellest sügavast mõõnast parasjagu välja. Jumalale tänu, oleme täna siin, elus ja terved," lisas ta.

Pärnu linnalt Loode-Pärnu tööstusalale krundi saanuna pidi ettevõte kinnitama, et loob ka uusi töökohti. Selleks aastaks lubatud kolm töökohta on juba lisandunud.

Tootmishoone ehitas Pärnu REV ja maksma läks see ligi miljon eurot

Toimetaja: Merili NaelHea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: