Maiustusi müüv Rootsi e-pood Maxgodis kaalub Eestisse laienemist

Kommid
Kommid Autor/allikas: MaxGodis.se

Rootsi internetipoe Maxgodis omanikud kaaluvad müügihaarde laiendamist Eestisse, kus on nende hinnangul piisavalt nõudlust Põhjamaade maiustuste, snäkkide ja energiajookide järele, kirjutab norrakeelne no.ehandel.com.

Firmale Net Trading Group NTG AB kuuluvad nii netipoed Maxgodis.se, Maxgodis.no kui ka Maxikarkki.fi, mille sihtgrupp on maiustustelembesed skandinaavlased ja soomlased. Balti riikidesse laienemise plaanid puudutavad esimeses järjekorras Eestit. Selleks vaja minev raha tuleb kasumist, mida teenib eraldi juhatuse, logistikakeskuse ning jaotusvõrguga Net Trading Group Åland AB – Soomele kuuluval Ahvenamaal asuv e-pood, kirjutas NTG börsiteadaandes.

"Tõenäoliselt töötab meie ärimudel Eestis hästi, sest me oleme end Soomes juba hästi sisse seadnud ja seda, millega me tegeleme, võib rakendada ka Balti turul," ütles kontserni tegevdirektor Morten Hansson.

Ettevõtte juhatus näeb Balti regioonis Põhjamaade kaupade tõusvat populaarsust ning laienemise idee kasuks räägib ka asjaolu, et sarnaselt Soomele on Eestis kasutusel euro. Samuti ulatub eestimaalaste ostujõud 70 protsendini Euroopa Liidu keskmisest.

Kui tõrkeid ei esine, jõuab NTG Eestisse juba aastavahetusel või 2019. aasta esimeses kvartalis.

Allikas: BNS

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: