Politsei otsib Põlvamaal metsa eksinud 88-aastast Anatolyt ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Anatoly eksis Põlvamaal Valgesoo külas metsa.
Anatoly eksis Põlvamaal Valgesoo külas metsa. Autor/allikas: PPA

Politsei otsib laupäeval Põlvamaal Valgesoo külas metsa läinud 88-aastast Anatolyt. Kahe päeva jooksul toimunud otsingute käigus ei ole õnnestunud mehe asukohta tuvastada.

Laupäeva õhtul veidi peale kella 18 helistas häirekeskusesse 88-aastane Anatoly ning andis teada, et on metsa eksinud.

Anatoly asus laupäeva keskpäeval Tartu linnast teele ning võttis suuna Ahja peale. Akste külas jättis mees oma sõiduauto Žiguli tee äärde ja suundus metsa seenele või marjule.

Laupäeva õhtul alustatud maastikuotsingutel osalesid politseinikud koos teenistuskoertega ning appi võeti ka droon. Otsingute ala hõlmas Valgesoo, Akste ja Kiidjärve külasid. Patrullid kontrollisid mehe antud kirjelduse järgi tema liikumisteid.

Veidi enne kella 23 leiti mehe auto. Kella 3-ni öösel väldanud otsingud lõppesid paraku tulemusteta.

Pühapäeva hommikul kella 9 ajal jätkusid maastikuotsingud, kuhu olid lisaks politseinikele kaasatud kaitseliitlased, kohalikud inimesed, vabatahtlikud otsingukoertega ning ametnikud keskkonnainspektsioonist ATV ja maasturautoga.

Kella 14 ajal päeval kaasati otsingutesse ka PPA kopter. Veidi enne kella 19 lõppesid otsingud tulemusteta. Õhtuks oli tühjaks saanud mehe mobiiltelefon.

Otsingud jätkuvad esmaspäeval. Politsei palub kõigil, kes pildil olevat meest näevad, anda sellest viivitamatult teada hädaabinumbril 112.

Politseil puudub hetkel täpne info tema riietusest, Anatolyl on eritunnusena pikk hall habe.

Toimetaja: Merili Nael

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: