Tallinn sulgeb nädalaks Paldiski maantee linna suunduva sõiduraja ({{commentsTotal}})

Paldiski maantee remont
Paldiski maantee remont Autor/allikas: Siim Lõvi /ERR

Alates laupäevast on suletud Tallinnas Paldiski maantee linna suunduv sõidurada ning see jääb suletuks kuni 28. oktoobri õhtuni.

Seoses Paldiski maantee ühissõidukiraja ehitustöödega ja Mustjõe oja truubi vahetusega on Paldiski maantee kesklinna suunalisel sõidurajal alates Loomaaia parklast kuni Paldiski maantee 107 suletud.

Liiklus suunatakse vastassuunavööndisse.

Lisaks Mustjõe oja truubi vahetustöödele on tööde piirkonnas kavas ka Paldiski maanteealuste kommunikatsioonitrasside ristiületuste rekonstrueerimine.

Paldiski maantee 1,3 kilomeetri pikkune sõidurada ühistranspordile rajatakse Zoo ja Mustjõe bussipeatuste vahelisel lõigule.

Ehitustööd hõlmavad põhimahus teedeehitust, sademevee ärajuhtimise süsteemi rajamist, tänavavalgustuse, foorijuhtimise süsteemide ehitust ning haljastus- ning liikluskorraldustöid.

Ehitustööde lepinguline maksumus on umbes 1,5 miljonit eurot ning ehitustööde lõpetamise tähtajaks on kavandatud mai 2019. Ehitust kaasrahastatakse 85 protsendi ulatuses Ühtekuuluvusfondist.

Töid teeb Tallinna Kommunaalameti tellimusel YIT Infra Eesti AS.

Toimetaja: Marek KuulHea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: