Prokuratuur võtab tööle küberriigiprokuröri ({{commentsTotal}})

Autor/allikas: ERR

Küberriigiprokuröri põhiülesandeks on kriminaalmenetluse moderniseerimine läbi tehniliste lahenduste rakendamise, prokuratuuri digitaalsete kanalite arendamine ning nõustamine kübermaailmas toimuvas.

Konkursil ootab prokuratuur osalema vähemalt kaks aastat juristina töötanud inimesi, kes orienteeruvad tehnoloogia maailmas.

Kokursil saavad osaleda inimesed, kel on õiguse õppesuunal magistrikraad või sellele vastav kvalifikatsioon, kes on vähemalt kaks aastat töötanud juriidilist kõrgkvalifikatsiooni nõudval töökohal, valdavad kõrgtasemel eesti keelt ja väga heal tasemel inglise keelt.

Kandidaatidele tuleb kasuks, kui nad on omandanud teadmisi IT vallas või läbinud vastava täiendõppe.

Prokurtatuur pakub küberriigiprokurörile puhkust 35 kalendripäeva ning vähemalt 3800 euro suurust brutopalka.

Kandideerimise kohta saab täpsemat infot prokuratuuri kodulehelt http://www.prokuratuur.ee/et/personal/prokuroriks-kandideerijale.

Kandidaatidel palub prokuratuur saata digitaalselt allkirjastatud dokumendid märgusõnaga "küberriigiprokurör" aadressil personal@prokuratuur.ee hiljemalt 08.11.2018.

Sobivate kandidaatide seas viib prokuratuur läbi isiksuse- ja vaimse
võimekuse testi ning lahendamiseks antakse praktiline ülesanne.

Toimetaja: Marek KuulHea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: