GALERII | Suurõppus Kilp 2018 on täies hoos ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Virumaal ja Jõgevamaal toimuval suurõppusel Kilp 2018 harjutavad jõustruktuurid omavahelist koostööd. Õppus on tehtud keerulisemaks sellega, et samaaegselt toimuvad mitmed sündmused ja tuleb otsustada, missuguses järjekorras ja milliste jõududega neid olukordi lahendada.

Näiteks helistas hommikul Ida-Virumaalt Alutaguse vallast Metskülast politseisse närvilise majaperenaise tütar, kes kurtis, et tema emalt on varastatud seitse kana ja viis küülikut. Kohale tulnud politseiekipaaž pidi ära kuulama kõik, mida pereema Eesti politsei reageerimiskiirusest arvab, sest teda ei huvitanud ei keerulised teeolud ega kuskil mujal toimunud olulisemad sündmused.

Jõgevamaal Mustvee vallas Ulvi külas toimus aga rängem intsident, kus kurjategijad olid vallutanud hoone ja tapnud selle valvuri. Möödasõitjad avastasid ja helistasid häirekeskusesse. Samal ajal aga oli vaja tegeleda ka mineeritud silla demineerimisega.

Õppuste põhilised tegevused toimuvadki laupäeval. Kilp 2018 lõpeb pühapäeval lõunaajal.

Toimetaja: Merit Maarits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: