USA kohtunik käskis salakütil vanglas regulaarselt "Bambit" vaadata ({{commentsTotal}})

Kaader joonisfilmist
Kaader joonisfilmist "Bambi". Autor/allikas: TopFoto/Scanpix

Missouri kohus mõistis hiljuti aastaks ajaks vangi ühe salaküti, kellele kohtunik määras ka ebatavalise lisakaristuse. Nimelt peab süüdimõistetu vanglas oleku ajal vaatama vähemalt kord kuus Walt Disney kompanii 1942. aasta joonisfilmi "Bambi".

Salaküttimisega tegelesid lisaks kõige karmima karistuse saanud David Berryle ka tema isa ja kaks venda. Missouri ja Kansase võimud uurisid ulatuslikku salaküttimist umbes üheksa kuud ning juurdlus tõi kaasa rohkem kui 230 erinevat kriminaalsüüdistust 14 Missouri elanikule, vahendas Guardian.

Keskkonnaametnikud on nimetanud juhtumit üheks suuremaks salaküttimisprotsessiks Missouri osariigi ajaloos. Sisuliselt tappis Berry sadu hirvi ilma vastavat luba omamata. Prokurör rõhutas kohtus, et tapetud hirvede puhul kasutasid öösel tegutsenud salakütid ainult päid, et neid trofeedena maha müüa, ülejäänud osa loomast jäeti lihtsalt metsa vedelema.

Lawrence'i maakonna kohtunik Robert George määraski Berryle lisakaristuse, mille kohaselt peab ta vanglas regulaarselt "Bambit" vaatama ning esimene seanss peab aset leidma enne käesoleva aasta 23. detsembrit.

Joonisfilmi "Bambi" režissööriks oli David Hand ja see põhines Felix Salteni lasteraamatul. Filmi peategelaseks on hirvevarss Bambi, kelle ema tapetakse jahimehe poolt.

Toimetaja: Laur ViirandHea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: