Pärnu hariduskeskuse valguspromenaad meeldib koolilastele ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Pärnus Pernova hariduskeskuses saab veel terve jaanuari nautida õhtuti valguspromenaadi. Kõige rohkem rahvast käis seal mõistagi aasta lõpus, aga ka tormine ilm tõi kohale lapsi, sest koolivaheaeg ju veel kestab.

Pimedatel õhtutel, kui kodus ja telefonis on küllalt istutud, tuleb Pernova hariduskeskuse ehk Pärnumaa keskkonnahariduskeskuse aias ära käia, sest seal on asju, mida on lihtsalt tore vaadata. Valguspromenaad oli lahti juba detsembris, aga pärast seda, kui lumi maha tuli, pääsevad sealsed valguslahendused palju rohkem mõjule.

"Ma ütleksin, et kõige kuumem aeg on poole viiest-viiest ja kui me õhtul üheksast parki kinni paneme, siis me ikka tuletame inimestele meelde, et park on üheksani lahti, et hakkame lõpetama," rääkis hariduskeskuse direktor Kaire Mertsin "Aktuaalsele kaamerale".

Publikurohkemad päevad on uudistajaid toonud kohale paarisaja ringis.

"Ma arvan, et see on tore ja turvaline koht lastega koos toimetamiseks. Aed on ümber," põhjendas Mertsin.

Neile lastele, kellele seal meeldima on hakanud, ühest käimiskorrast ei piisa.

"Ma olen käinud siin igasugustel üritustel ja mulle on väga meeldinud need üritused. Siin on hästi lahedad need valgused igal pool ja ma käin siin vahel vaatamas;" põhjendas Anna Maria.

"Mulle meeldib lihtsalt kõik, mis siin on ja kooliga meeldib mul ka siin käia. Mulle on ka väga üritused meeldinud ja õppida oli ka väga tore," lisas Gerli.

Kuni koolivaheaeg ja pimedad õhtud veel kestavad, tasub Pernova hariduskeskuse õuel ära käia. Kelgu võib kaasa võtta.

Toimetaja: Merilin Pärli

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: