X

Laadi alla uus Eesti Raadio äpp, kust leiad kõik ERRi raadiojaamad, suure muusikavaliku ja podcastid.

Artikkel on rohkem kui viis aastat vana ja kuulub arhiivi, mida ERR ei uuenda.

Ettevõtluse sõbraks kuulutati EV100 eestvedajad

Eesti Väikeste ja Keskmiste Ettevõtjate Assotsiatsioon (EVEA) valis kolmapäeval ettevõtluse juubelikonverentsil Ettevõtluse Sõber 2018 võitjaks EV100 juhtrühma ja korraldustoimkonna.

"EV100 juhtrühma ja korraldustoimkonna eestvedamisel on kogu 2018. aasta jooksul toimunud Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva auks üle kogu Eesti, aga ka väljaspool Eestit erinevaid ürituste sarju, üksiküritusi, sündmusi, projekte, ühiskondlikke algatusi, mis on nii kaudselt kui ka otseselt toetanud Eesti ettevõtteid nii kodu- kui välismaal," põhjendas EVEA president Heiki Rits tiitli andmist.

EV100 juubeliprojekt on andnud Ritsi sõnul 2018. aastal paljudele ettevõtele põhjuse muuta oma toote kujundusi ja vaadata ümber bränding, tekitades nii tihedama sideme riigiga, samas pakkudes uusi võimalusi turunduseks. Juubeliprojekti raames on elavnenud ka ettevõtjate koostöö.

Rits selgitas, et üle Eesti, samas ka välismaal toimunud väiksemad ja suuremad üritused ning projektid on otseselt andnud tööd ja leiba erinevatele väikeettevõtjatele. "Samuti on väikekohtades toimunud üritused ja projektid aidanud suurendada sidemeid kohalike ettevõtjate ja inimeste vahel. Juubeliprojekt tervikuna on suurendanud Eesti rahvusvahelist tuntust, mis kaudselt toetab kõiki Eesti ettevõtete tegevust ka tulevikus."

Toimetaja: Merili Nael

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: