Sixt lõpetas jalgrattarendi Tallinnas ({{commentsTotal}})

Autor/allikas: ERR

Sixt lõpetas seoses lepingulise suhte lõppemisega jalgrattarendi teenuse pakkumise Tallinnas 22. jaanuarist.

Lõpetamise põhjusena nimetas Sixt veel keskendumist äri põhiosale, ehk autorendi ja auto liisimise pakkumisele, teatas Sixt pressiteate vahendusel.

"Otsus mitte jätkata jalgratta rendi teenuse partnerluse pakkumist Tallinnas on tehtud arvestades ettevõtte eesmärke ja tulevasi sihte, millega kaasneb ressursside paigutus põhiteenuste pakkumisele," ütles Sixti juhataja Balti riikides Arnis Jaudzems.

Jalgrattarendi teenus on Tallinna elanikele ning külastajatele kättesaadav olnud 2016. aastast. Aktiivsel jalgratta hooajal olid rattad sõitjatele kättesaadavad 15 jaamas 24 tundi päevas. Jalgrattarendi teenus Tallinnas on osa jalgrattarendi süsteemist Nextbike.

Klientidel, kes on registreerunud kasutaja Nextbike süsteemi ja soovivad arvel olnud raha tagasi saada, palutakse saata kiri meiliaadressile sixtbicycle@sixt.ee. Samuti saavad kliendid, kellel on Nextbike süsteemis registreeritud kasutaja, jalgrattarendi teenust kasutada kõikides nendes riikides, kus Nextbike seda pakub.

Toimetaja: Aleksander KrjukovHea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: